Giełda spedycyjna 0

gieldaGiełda spedycyjna jest bliźniaczym pojęciem dla giełdy transportowej. O wiele rzadziej wykorzystywanym przez osoby pracujące w branży TSL. Giełda spedycyjna jest to narzędzie on-line, które pozwala spedytorom znaleźć odpowiednie ładunki bądź też puste przestrzenia ładunkowe.

Wszyscy wiemy, że nasz świat staje się coraz bardzie cyfrowy. Dzisiaj giełda spedycyjna jest niezbędnym rozwiązaniem w każdej firmie zajmującej się pośrednictwem przy przewozie rzeczy. Dzięki niej praca staje się mniej skomplikowana oraz szybsza. Giełda spedycyjna oszczędza pracownikom mnóstwo czasu, a to pozwala im na skupienie się na innych zadaniach. Przykładowo mogą oni dokładniej weryfikować usługodawców transportowych, z którymi zamierzają rozpocząć współpracę.

Z reguły giełda spedycyjna to 4 zakładki/pola. Na dwóch z nich możemy szukać wolnego ładunku, bądź auta. Na dwóch pozostałych możemy wpisać do programu swój dostępny towar, bądź pojazd. Przejrzystość tego typu programów pozwala użytkownikom na szybkie nauczenie się pracy oraz na uzyskiwanie większej ilości zleceń, co z kolei pozwala na zwiększanie dochodów przedsiębiorstwa.