Giełda ładunków powrotnych 0

lapGiełda ładunków powrotnych musi być programem, dzięki któremu znajdziemy wiele ofert importowych. Najlepiej też gdyby te ładunki wystawiane były przez zagraniczne przedsiębiorstwa, ponieważ wtedy możemy liczyć na wyższe stawki. Warto jest skorzystać z bezpłatnego testu różnych programów i porównać proponowane przez konkretnych użytkowników stawki.

Giełda ładunków powrotnych musi też być programem, który umożliwi znalezienie sprawdzonych i wiarygodnych kontrahentów, a może nawet stałych zleceń. Zweryfikowani użytkownicy są podstawą działalności w branży transportowej. Dlatego też warto wyszukać oprogramowanie, które pozwoli nam bezpiecznie poruszać się po internetowym świecie TSL.

Programem, który spełnia powyższe kryteria jest giełda TimoCom. To na niej znajdziemy zarówno ładunki z pierwszej ręki, jak i bezpiecznych i zweryfikowanych kontrahentów. Długoletnie doświadczenie  pozwala jej na utrzymywanie wysokiej jakości produktów oraz na wprowadzanie nowych rozwiązań. Od jakiegoś czasu użytkownicy mogą przykładowo korzystać z nowego produktu firmy. TC Map? to mapa połączona z nowoczesnym rozwiązaniem trackingowym, pozwalającym na monitorowanie pozycji pojazdów wyposażonych w różne systemy telematyczne. Jeśli chcesz, by giełda ładunków powrotnych dawała Ci bezpieczeństwo i szereg możliwości, warto przetestować oprogramowanie TimoCom.