Giełda transportowa ? cena czy jakość? 0

gieldaWłaściciele firm transportowych i spedycyjnych często zadają pytania odnośnie właściwego oprogramowania, które pomogłoby im  w prosty sposób znajdować potrzebne oferty. Czy giełda transportowa może być niedroga? Czy liczy się przede wszystkim jej jakość? Na którą powinniśmy się zdecydować?

Oczywiście, że liczy się jakość! Po co nam program, w którym nie będzie żadnych ładunków lub na którym będziemy mieli większą ?szansę? na zetknięcie się z nieuczciwym kontrahentem. Jakość to przecież między innymi też bezpieczeństwo.

Dobra giełda transportowa nie może kosztować kilkanaście złotych miesięcznie, ponieważ utrzymanie wysokiego poziomu produktów wymaga pracy wielu ludzi, zarówno tych, którzy zajmują się innowacjami, jak i tych, którzy na bieżąco kontrolują wszystkich użytkowników oprogramowania. Największa giełda transportowa zatrudnia kilkaset osób. A to wszystko po to, by użytkownikom zapewnić jak najlepsze warunki pracy.

Mogłoby się wydawać, że płacenie wyższego abonamentu nie jest sensowne, skoro na innych giełdach pojawiają się ładunki na tych samych trasach. Ważne jest jednak, by zobaczyć jaka firma spedycyjna wystawia te frachty. Czy jest to ofert a z pierwszej ręki? Czy może z drugiej lub trzeciej? Dostawcy droższego oprogramowania mają możliwość pozyskiwania klientów z całej Europy. Natomiast nowe produkty są tańsze lub bezpłatne, aczkolwiek nie znajdziemy na nich zbyt wielu przedsiębiorstw. Duże grono użytkowników jest jednak  niezwykle istotne, ponieważ dzięki niemu mamy wielką szansę na znalezienie zlecenia od bezpośredniego oferenta. Wydanie kilkuset złotych na dobrą jakościowo giełdę ofert transportowych szybko się zwróci. Już na jednym przewozie ładunku wziętego od bezpośredniego kontrahenta możemy bowiem zarobić dużo więcej niż kosztuje oprogramowanie.